Ez – ha nem blokkolta – a Google reklámok helye. Ezekre kattintva néhány forint jövedelemhez juttathatja az oldal üzemeltetőjét.
Azonosító:
Jelszó:
AMNet Hungary Informatikai, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Tá
A cég 7 üzleti évének beszámolóját 2020.12.31 fordulónapig erre a hivatkozásra, vagy az emblémára kattintva lehet megnyitni.
PDF dokumentum csak ügyfelek részére.

Magyar nyelvű eredménykimutatás és mérleg internetes kitöltő szoftver, menüsorral.

Magyar nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

Angol nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

Német nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

10228984 adószámhoz tartozó html és pdf dokumentumok: kiegészítő melléklet, taggyűlési határozat, könyvvizsgálói vélemény, mérleg, eredménykimutatás

ide kattintva a jelenlegi dokumentum a google fordító fejléce nélkül jeleníthető meg, tehát kinyomtathatóvá tehető

Ide kattintva kinyomtathatja ezt az oldalt, ahol a nyomtatás történhet papírra, vagy pdf printerre

Ide kattintva a Google fordító segítségével a jelenlegi dokumentum angol nyelven jeleníthető meg, ahol további nyelvek közül lehet választani

A dokumenum megjelenítése gépi fordítás nélkül, az eredeti nyelven. Kattintson a jobb oldali egérgombbal, és válassza a megnyitás új ablakban lehetőséget.


AMNet Hungary Informatikai, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

JEGYZŐKÖNYVI KIVONAT

Adózott eredmény felhasználási határozat



Taggyűlés időpontja: 2017. május 21 16:00
Taggyűlés helyszíne: 6771 Szeged Magyar utca 98.
Jelen lévők a jegyzett tőke százalékában: 100 %


Ügyvezető tulajdonos elfogadja az AMNet Hungary Informatikai, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2016 évi pénzügyi kimutatásának főbb adatait. A 2016 év veszteséges volt.
A saját tőke kevesebb a jegyzett tőkénél.A mérlegadatok alapján a veszteséget eredménytartalékba helyezik.
2016.12.31. beszámoló fő sorai Ezer Ft
  Jegyzett tőke 3 000 
  Saját tőke – 2 304 
  Adózás előtti eredmény (veszteség) – 54 
  Adófizetési kötelezettség
  Adózott eredmény (veszteség) – 57 
  Osztalékfizetési javaslat


Ügyvezető elfogadja  387 ezer Ft mérlegfőösszeggel az egyszerűsített éves beszámolót.

Szavazati arányok:
Az előterjesztést elfogadta: 100 %






K.m.f.
Aláírások: