Ez – ha nem blokkolta – a Google reklámok helye. Ezekre kattintva néhány forint jövedelemhez juttathatja az oldal üzemeltetőjét.
Azonosító:
Jelszó:
MEVVA Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság "végelszámolás
A cég 9 üzleti évének beszámolóját 2016.03.23 fordulónapig erre a hivatkozásra, vagy az emblémára kattintva lehet megnyitni.
PDF dokumentum csak ügyfelek részére.

Magyar nyelvű eredménykimutatás és mérleg internetes kitöltő szoftver, menüsorral.

Magyar nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

Angol nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

Német nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

14734553 adószámhoz tartozó html és pdf dokumentumok: kiegészítő melléklet, taggyűlési határozat, könyvvizsgálói vélemény, mérleg, eredménykimutatás

ide kattintva a jelenlegi dokumentum a google fordító fejléce nélkül jeleníthető meg, tehát kinyomtathatóvá tehető

Ide kattintva kinyomtathatja ezt az oldalt, ahol a nyomtatás történhet papírra, vagy pdf printerre

Ide kattintva a Google fordító segítségével a jelenlegi dokumentum angol nyelven jeleníthető meg, ahol további nyelvek közül lehet választani

A dokumenum megjelenítése gépi fordítás nélkül, az eredeti nyelven. Kattintson a jobb oldali egérgombbal, és válassza a megnyitás új ablakban lehetőséget.


MEVVA Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság "Va"

JEGYZŐKÖNYVI KIVONAT

Vagyonfelosztási határozat



Taggyűlés idópontja: 2015. november 28. 10:00
Taggyűlés helyszíne: 8248 Nemesvámos Perkáta utca 57.
Jelen lévők a jegyzett tőke százalékában: 100 %


Ügyvezető bemutatja a taggyűlésnek a cég, MEVVA Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság "Va" 2015. évi a végelszámolás időszakának főbb adatait, továbbá gazdálkodásának egyéb körülményeit.
Az üzleti könyvek alapján megállapítható, hogy a 2015 év végelszámolási időszaka nullszaldós volt.
A saját tőke kevesebb a jegyzett tőkénél, ennek felosztásáról született döntés.



2015.11.30. beszámoló fő sorai Ezer Ft
Jegyzett tőke 600 
Saját tőke 72 
Adózás előtti eredmény (nullszaldó)
Adófizetési kötelezettség
Adózott eredmény (nulla)
Mérleg szerinti eredmény (nulla)
Osztalékfizetési javaslat


Ügyvezető javaslatot tesz 72 ezer Ft mérlegfőösszeggel az egyszerűsített éves beszámoló elfogadására, a cégnek a végelszámolás kezdete és befejezése között sem árbevétele, sem költsége nem keletkezett. A vagyonból a TÁNYA kötelezettség teljesítését követően 72.000,- Ft készpénz maradt, mely összeget a tagok között egyenlő arányban a végelszámoló kifizet.
A társaságnak követelése és kötelezettsége a vagyonfelosztáson kívül nincs.
Szavazati arányok:
Az előterjesztést elfogadta: 100 %
Nemmel szavazott: 0 %
Tartözkodott: 0 %




K.m.f.
Aláírások: