Ez – ha nem blokkolta – a Google reklámok helye. Ezekre kattintva néhány forint jövedelemhez juttathatja az oldal üzemeltetőjét.
Azonosító:
Jelszó:
HÚSGYÚRÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
A cég 2 üzleti évének beszámolóját 2015.12.31 fordulónapig erre a hivatkozásra, vagy az emblémára kattintva lehet megnyitni.
PDF dokumentum csak ügyfelek részére.

Magyar nyelvű eredménykimutatás és mérleg internetes kitöltő szoftver, menüsorral.

Magyar nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

Angol nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

Német nyelvű online alkalmazás a privát közzétételi beszámolók megtekintéséhez

24982946 adószámhoz tartozó html és pdf dokumentumok: kiegészítő melléklet, taggyűlési határozat, könyvvizsgálói vélemény, mérleg, eredménykimutatás

ide kattintva a jelenlegi dokumentum a google fordító fejléce nélkül jeleníthető meg, tehát kinyomtathatóvá tehető

Ide kattintva kinyomtathatja ezt az oldalt, ahol a nyomtatás történhet papírra, vagy pdf printerre

Ide kattintva a Google fordító segítségével a jelenlegi dokumentum angol nyelven jeleníthető meg, ahol további nyelvek közül lehet választani

A dokumenum megjelenítése gépi fordítás nélkül, az eredeti nyelven. Kattintson a jobb oldali egérgombbal, és válassza a megnyitás új ablakban lehetőséget.


HÚSGYÚRÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

JEGYZŐKÖNYVI KIVONAT

Adózott eredmény felhasználási határozat



Taggyűlés időpontja:2016. május 26 10:00
Taggyűlés helyszíne: 7700 Mohács Árok utca 27.
Jelen lévők a jegyzett tőke százalékában:100 %


Ügyvezető bemutatja a taggyűlésnek a cég, HÚSGYÚRÓ Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2015 évi pénzügyi kimutatásának főbb adatait, továbbá gazdálkodásának egyéb körülményeit.
Az üzleti könyvek alapján megállapítható, hogy a 2015 év nyereséges volt.
A cég vezetése megfelelő, a társaság vagyoni helyzete stabil, saját tőkéje fedezi az alaptőke értékét.
A mérlegadatok alapján osztalék fizetésére nincs lehetőség


2015.12.31. beszámoló fő sorai Ezer Ft
Jegyzett tőke 3 000 
Saját tőke 17 446 
Adózás előtti eredmény (nyeresége) 12 409 
Adófizetési kötelezettség 653 
Adózott eredmény (nyereség) 11 756 
Mérleg szerinti eredmény (nyereség) 11 756 
Osztalékfizetési javaslat


Ügyvezető javaslatot tesz 65 258 ezer Ft mérlegfőösszeggel az egyszerűsített éves beszámoló elfogadására.

Szavazati arányok:
Az előterjesztést elfogadta: 100 %
Nemmel szavazott: 0 %
Tartózkodott:0 %




K.m.f.
Aláírások: